вівторок, 5 березня 2024 р.

Успіхи юних баскетболістів

02 березня 2024 року в місті Бахмач проводився відкритий кубок Бахмачської громади з баскетболу 5х5. В змаганнях за участі чотирьох команд прийняли участь і наші баскетболісти з Плугатарського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, яких тренує Володимир Чепель. За підсумками змагань наші земляки стали срібними призерами цього турніру, а в індивідуальному конкурсі 3-х очкових кидків кращою снайпером стала Яна Чепель, тренер Талалаївської ДЮСШ.
  А вже 4 березня 2024 року в м. Чернігів проходив обласний етап Гімназіади України з баскетболу 3х3, в якомувзяли участь 16 команд області, з них 5 команд дівчат і 11 команд хлопців. Серед учасників змагань було і чотири команди юних баскетболістів нашої громади. З позитивними емоціями і хорошими результатами повернулися наші спортсмени з обласного центру. За результатами змагань серед хлопців баскетболісти з Плугатарського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бондар Олександр, Гаєвський Кирило, Семенко Юрій і Сліпко Богдан стали бронзовими призерами, поступившись лише двом командам з м. Чернігів, хлопці з Талалаївського ліцею В’ялий Ярослав, Пугач Тарас, Діденко Роман і Кравчук Тарас зайняли шосте місце. В змаганнях дівчат срібними призерами стали дівчата з Плугатарського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Безпрозвана Вікторія, Литвиненко Віталіна, Муха Таміла, Сиволап Єлизавета і Ященко Аліна. А дівчата з Талалаївського ліцею Мірошніченко Вікторія, Горянська Анастасія, Ярмак Богдана, Череп Дарина і Кирпенко Софія вибороли бронзові нагороди. А тренують команди з баскетболу Володимир Чепель і Яна Чепель, тренери Талалаївської ДЮСШ. Молодці, так тримати і надалі.