четвер, 14 березня 2024 р.

ІІ регіональний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» (баскетбол)

Продовжується другий етап спортивних змагань, в рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч» в Талалаївській громаді. 14 березня 2024 року кращу команду серед закладів загальної середньої освіти громади визначали баскетболістки. Як і в попередніх стартах завзяту боротьбу вели чотири команди. «Дінго» Харківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, «Ему» Липівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, «Плугатар United» Плугатарський ЗЗСО І-ІІІступенів і «Австралійські жаби» Талалаївського ліцея. Вже багато років в нас головними конкурентами за перемогу в баскетбольних турнірах ведуть команди Плугатарського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Талалаївського ліцею. Не виключенням стали і ці змагання. В перших двох турах «Плугатар United» та «Австралійські жаби», не надто напружуючись, перемогли своїх суперників. І в останньому турі розігрувались медалі змагань. Першими на майданчик вийшли баскетболістки «Ему» та  «Дінго», які визначали бронзового призера турніру. Гра була надзвичайно видовищною і емоційною. Обидві команди мали шанси як виграти, так і програти. За дві хвилини до закінчення гри рахунок був рівним 13:13. Першими вийшли вперед дівчата з Харкового. Одразу атака на кільце суперника і з вигідної позиції баскетболістка з Липового промахується і тут же отримують влучну атаку на свої кільце. І на останній хвилині рахунок стає 21: 13 на користь команди «Дінго»  Харківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів . В останньому матчі турніру зійшлися фаворити, команди  Плугатарського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Талалаївського ліцею. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі і закінчилася з рахунком 7:4 на користь плугатарців. На початку другої чверті рахунок стає 7:6 і здається що ось настане перелом гри на користь дівчат з Талалаївки, але в цей момент лідер команди Плугатаря Дар’я Сліпко проявила свої лідерські якості і переломила гру. У підсумку впевнена перемога команди «Плугатар United» Плугатарського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, яка й стала переможницею змагань і здобула право представляти нашу громаду на районних змаганнях. Другими фінішували дівчата з Талалаївського ліцею. Кращим гравцем турніру визнано Дар’ю Сліпко з команди «Плугатар United». А в конкурсі снайперів баскетбольного турніру серед дівчат перше місце здобула Єлизавета Кузьменко з команди "Дінго", Друге місце у Кармеліти Заварзіної,  представниця цієї ж команди, а третьою в цьому турі стала Софія Кирпенко з Талалаївки.