понеділок, 22 листопада 2021 р.

Тиждень толерантності

    Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість. З 16 -19  листопада у Плугатарському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися заходи згідно з планом приуроченому Тижню толерантності.
   Під час  тижня відбувалася виставка плакатів «Толерантність в нашому житі». Учні 1-4 класів підготували проекти «Толерантність до природи», «Толерантність до тварин», «Толерантність до людей», «Толерантність  до культур інших народів». Під час захисту своїх проектів школярі  звертали увагу на необхідність підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, берегти природу, допомагати іншим людям, вивчати та поважати традиції різних народів. Серед учнів 9-10 класів відбувся конкурс «Толерантність у висловах». Практичний психолог і соціальний педагог провів тренінг для учнів 9 класу «Толерантність – риса ХХІ століття», під час якого здобувачі освіти вчилися розрізняти толерантну та інтолерантну модель поведінки. Учнівське самоврядування провело анкетування  учнів «Наскільки ви толерантні».


Немає коментарів:

Дописати коментар