вівторок, 9 червня 2020 р.

Грант для студентів і абітурієнтів Талалаївської ОТГ Чернігівської області (соціальна програма Scholarship)

За повідомленням куратора соціальних і благодійних проектів Лілії Ярмоленко запрошуються студенти  та абітурієнти Талалаївської ОТГ Чернігівської області до участі у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському закладі вищої освіти. 
Наразі відкрито 10 номінацій:
17 000 грн. - https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship - scholarship@kyiv.repair)
21 500 грн. -  https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua)
20 000 грн. - https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)
44 000 грн. -  https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)
18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотнього зв'язку)
27 000 грн. -  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)
30 000 грн. -  https://autoclav.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@autoclav.com.ua)
17 000 грн. -  https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@geospektr-7.com.ua)
14 000 грн. -  http://fxadvice.net/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@fxadvice.net)
500   EUR   -  https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com)
Участь повністю безкоштовна. 
Навчання оплачується в усіх закладах, як приватних, так і державних.  


Немає коментарів:

Дописати коментар